ART / Lithographs / Litograph in colors 10656554
nr 1065 6554
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Jan Stenvinkel (1933-1989), 121/260, sheet: 77x56,
LITOGRAPH IN COLORS, Jan Stenvinkel (1933-1989), 121/260, bladets mått: 77x56
600
SEK 100
Tuesday November 1 2016
at 03:30:38
Jan Stenvinkel
Read more about Jan Stenvinkel